€
249
,
95
Chelseaboot met zwarte profielzool in Canguro
-
Gratis afhalen en retourneren in onze winkels
-
Vanaf €149,95 gratis verzending met PostNL
Product omschrijving
Deze lage chelseaboot van het Spaanse familiebedrijf Pigato combineert trendy looks met kwaliteit. Het suède bovenwerk straalt een luxe uit, versterkt door de ambachtelijke stiknaden. Met een fijne lus om aan te trekken en een leren voering, comfort tot in de details. De zwarte profielzool, een tikje oversized, geeft hem een hedendaagse look. Zonder hem te verzwaren, want hij loopt verrassend licht. Pigato valt iets kleiner dan gemiddeld. In Canguro, koel beige suède.
Product info
- Artikelnummer 1303.80.3
- Materiaal Suède
- Voetbed Uitneembaar
- Type Chelsea boot
- Model Enkelboot
- Merk Pigato
- Kleur Beige
Merk info
PigatoHet Spaanse familiebedrijf Pigato maakt al meer dan 50 jaar schoenen van een hoge kwaliteit. Met ambachtelijke maakwijzen en mooie materialen.
Pigato bij Zwartjes van 1883
Wji hebben gekozen voor een moderne collectie loafers van dit merk, waarbij ze een hedendaags ontwerp koppelen aan jarenlange expertise in het maken van prachtige schoenen. Voor ons een 'match made in heaven'.
Bestel info
Bestellen
Nadat wij uw bestelling en betaling hebben ontvangen, ontvangt u een automatisch e-mailbericht ter bevestiging.
Ontvangt u dit bericht niet binnen enkele uren na uw bestelling, neem dan even contact met ons op.
Nadat wij uw bestelling en betaling hebben ontvangen, ontvangt u een automatisch e-mailbericht ter bevestiging.
Ontvangt u dit bericht niet binnen enkele uren na uw bestelling, neem dan even contact met ons op.
Binnen drie werkdagen ontvangt u een verzendbericht van PostNL met track & trace informatie.
Dit is altijd gratis, wacht u wel op onze bevestiging dat uw bestelling daar ook voor u klaar staat.
Wilt u na het bestellen nog iets doorgeven of wijzigen, laten inpakken of een riem op maat laten maken? Neem dan snel contact op.