€
149
,
95
Terhorst loafer in zwart leer
-
Gratis afhalen in één van onze winkels
-
Vanaf €149,95 gratis verzending met PostNL
Product omschrijving
De Terhorst van Loints of Holland is een instapper voor heren. Gemaakt van ongevoerd nubuckleer op een rubberzool van het Turbo-model. Een no-nonsense schoen, met een ronde neus en vloeiende vormen. In neutraal zwart, een fijne en comfortabele herenschoen.
Product info
- Artikelnummer
- 1201.10.2
- Materiaal
- Leer
- Voetbed
- Vast
- Model
- Instapper
- Merk
- Loints of Holland
- Kleur
- Zwart
Merk info
Loints of Holland
In 1918 begonnen als zelfstandige schoenmaker, vestigde de Brabantse familie Klijsen in de jaren '60 een schoenfabriek aan het riviertje De Loint bij Waalwijk. Dit merk staat bekend om ecologisch bewustzijn, gebruik van eerlijke materialen en duurzaamheid. Gecombineerd met unieke, eigentijdse ontwerpen en comfortabele maakwijzen, is dit merk uitgegroeid tot een bekende naam in Nederland met een groeiende export over de gehele wereld.Loints of Holland bij Zwartjes van 1883
Wij hebben een nauwe band met Loints of Holland, die zich vertaalt in een ruime collectie die je niet snel elders zult vinden. Wij zijn dan ook één van de weinigen die de herencollectie van Loints of Holland voerenBestel info
Bestellen
Nadat wij uw bestelling en betaling hebben ontvangen, ontvangt u een automatisch e-mailbericht ter bevestiging.
Ontvangt u dit bericht niet binnen enkele uren na uw bestelling, neem dan even contact met ons op.
Nadat wij uw bestelling en betaling hebben ontvangen, ontvangt u een automatisch e-mailbericht ter bevestiging.
Ontvangt u dit bericht niet binnen enkele uren na uw bestelling, neem dan even contact met ons op.
Binnen drie werkdagen ontvangt u een verzendbericht van PostNL met track & trace informatie.
Dit is altijd gratis, wacht u wel op onze bevestiging dat uw bestelling daar ook voor u klaar staat.
Wilt u na het bestellen nog iets doorgeven of wijzigen, laten inpakken of een riem op maat laten maken? Neem dan snel contact op.