De Darline van Peter Kaiser straalt aan alle kanten elegantie uit. In zwart suède met een achterzijde van zwart leer met een kroko-print, zullen ze niet snel vervelen. De hak is een tussenvorm tussen een klassieke stilettohak en een kittenheel, met een gematigde 6,5 cm hoogte, die door de vorm toch heel stijlvol oogt. De voering is van zachte microvezel, extra warm en de zool is antislip. Dankzij het fijne voetbed waar Peter Kaiser bekend om staat, loopt deze boot verrassend fijn.
Artikelnummer: 2305.10.0011
Model: Peter Kaiser darline 81201 -241 zwart
Kleur: Zwart(10)
Merk: Peter Kaiser
Voetbed: Vast
Model: Enkelboot
Materiaal: Suède
Peter Kaiser
Schoenen en laarzen van het Duitse merk Peter Kaiser staan sinds 1838 bekend om hun tijdloze uitstraling in combinatie met oerdegelijk vakmanschap. De modellen hebben een perfecte pasvorm en zijn te combineren met zowel een zakelijke als een casual outfit. Kortom, ze zijn geschikt voor iedere gelegenheid.
Peter Kaiser bij Zwartjes van 1883
Het leeuwendeel van de collectie van Zwartjes van 1883 bestaat uit klassieke pumps, vervaardigd uit glad leer, suède en hoogwaardige stretch-materialen. De collectie wordt gecompleteerd door de aanvulling van comfortabele, tijdloze, elastische laarzen. Bij een aantal modellen hebben we ook bijpassende clutch tasjes beschikbaar, om uw outfit helemaal af te maken.
Bestellen
Nadat wij uw bestelling en betaling hebben ontvangen, ontvangt u een automatisch e-mailbericht ter bevestiging.
Ontvangt u dit bericht niet binnen enkele uren na uw bestelling, neem dan even contact met ons op.
Binnen drie werkdagen ontvangt u een verzendbericht van PostNL met track & trace informatie.
Ophalen in de winkel / Click&CollectDit is altijd gratis, wacht u wel op onze bevestiging dat uw bestelling daar ook voor u klaar staat.
Wilt u na het bestellen nog iets doorgeven of wijzigen, laten inpakken of een riem op maat laten maken? Neem dan snel contact op.