Deze lage pump, de Flex instapper, van Brunate, is opvallend door het gevlochten leer. In zomers wit, neutraal en fris, een mooie basis. Met een leren voering en voetbed, ook fijn zonder kous te dragen. Met een leren zool en fijne lage hak, comfortabel en koel.
Artikelnummer: 2552.70.0001
Model: 19511
Variant: Brunate 19511 woven white
Merk: Brunate
Kleur: Wit(70)
Materiaal: Leer - gevlochten
Merk: Brunate
Voetbed: Vast
Model: Instapper
Calzaturificio Brunate
Sinds 1926 staat het Italiaanse merk Brunate voor kwaliteit en stijl. Oorspronkelijk als merk van kinderschoenen, maar dezelfde kwaliteit hebben ze doorgezet naar de damescollectie die wij nu in onze winkel voeren. Brunate is ook een stad in de Noord-Italiaanse Como regio, waar dit merk gevestigd is. Het onderschrift 'handmade in Italy' is tegenwoordig een zeldzaam gegeven, dat dit familiebedrijf met trots uitdraagt.
Brunate bij Zwartjes van 1883
Wij hebben de damescollectie in onze winkel opgenomen, omdat deze een perfecte pasvorm met Italiaanse stijl combineren. Zakelijk en tijdloos, maar toch met een moderne stijl.
Bestellen
Nadat wij uw bestelling en betaling hebben ontvangen, ontvangt u een automatisch e-mailbericht ter bevestiging.
Ontvangt u dit bericht niet binnen enkele uren na uw bestelling, neem dan even contact met ons op.
Binnen drie werkdagen ontvangt u een verzendbericht van PostNL met track & trace informatie.
Ophalen in de winkel / Click&CollectDit is altijd gratis, wacht u wel op onze bevestiging dat uw bestelling daar ook voor u klaar staat.
Wilt u na het bestellen nog iets doorgeven of wijzigen, laten inpakken of een riem op maat laten maken? Neem dan snel contact op.